بیتروی یک برند تولیدی محصولات تخصصی پوست و موی صنایع آرایشی و بهداشتی رجین رخ می باشد که راه حل های متناسب با مشکلات و شرایط انواع پوست و مو را در قالب طیف وسیعی از محصولات تخصصی و درمانی ارائه می دهد. محصولات بیتروی در لاین های گوناگون شامل انواع محصولات درمانی جهت توصیه پزشکان متخصص پوست و مو می باشد.
تجربه اندوخته شده در طول سالیان و با در نظر گرفتن نیاز واقعی مصرف کنندگان به محصولات با کیفیت و کارایی بالا، در تولید و توسعه محصولات، کارایی و تاثیر آنها منعکس گردیده است. فرمولاسیون محصولات بر مبنای تحقیقات علمی، بالینی و با استفاده از مواد اولیه معتبر و با تاکید بر ایمنی، کیفیت و تاثیرگذاری توسعه یافته است. روند تولید به دقت و بر مبنای آخرین دستاوردهـای علمی و با بکارگیـری فناوریهای نوین صورت می پذیرد. بیتروی با اعتقاد بر حفظ مسئولیت و آگاهی زیست محیطی خود در راستای تولید محصولات مبتنی بر نوآوری و خلاقیت، محصولاتی با کیفیت ونتایج موثر را برای مشتریان خود به ارمغان می آورد.
در تولید محصولات بیتروی به منظور حفظ سلامت مصرف کنندگان، پیشگیری از واکنش های آلرژیک و عوارض جانبی ناخواسته از استفاده برخی از مواد نظیر الکل، روغن، مواد صابونی، پارابن و اسانس خودداری شده است.

خانه » بیتروی

نمایش 1–8 از 36 نتیجه